Zebra 05319BK11045 TTR panglica BLACK 110mm x 450m ceară
Imaginile sunt doar ilustrative.
DisponibilitateÎn stoc
În stoc:mai puțin de 5 buc
Codul nostru: i624_tt0294
Parametrii
TTR material:
Pryskyřice (resin)
Diametrul centrului:
25,4 mm (1")
Bobina folie TTR (m):
450 m
Lățimea foliei TTR (mm):
110 mm