Zebra 05095BK13145 TTR panglica BLACK 131mm x 450m rasina
Imaginile sunt doar ilustrative.
DisponibilitateÎn stoc
În stoc:mai puțin de 5 buc
Codul nostru: i624_tt1289
Diametrul centrului:
25,4 mm (1")
Bobina folie TTR (m):
450 m
Lățimea foliei TTR (mm):
131 mm