Zebra 04800BK11045 TTR panglica 110mm x 450m TTR rasina
Imaginile sunt doar ilustrative.
DisponibilitateÎn stoc
În stoc:ÎN STOC 10 ȘI MAI MULTE BUCĂŢI
Codul nostru: i624_tt0394
Parametrii
TTR material:
Pryskyřice (resin)
Diametrul centrului:
25,4 mm (1")
Bobina folie TTR (m):
450 m
Lățimea foliei TTR (mm):
110 mm