Zebra 02100BK13145 TTR panglica 131mm x 450m ceara
Imaginile sunt doar ilustrative.
DisponibilitateÎn stoc
În stoc:ÎN STOC 10 ȘI MAI MULTE BUCĂŢI
Codul nostru: i624_tt0387
Parametrii
TTR material:
Vosk (wax)
Diametrul centrului:
25,4 mm (1")
Bobina folie TTR (m):
450 m
Lățimea foliei TTR (mm):
131 mm