Powerton LIFE SLIM tastatură sunt proiectate pentru a oferi o apăsare silențioasă și confortabilă. Puteți astfel să lucrați sau să scrieți mesaje fără zgomot deranjant, ceea ce este deosebit de util dacă împărțiți spațiul de lucru sau locuința cu alții.| Tip tastatură: | membrană |
| Tip conexiune: | USB |
| Număr taste: | 106 |
| Layout: | CZ/SK |
| Durata de viață a tastelor: | 10 mil. apăsare |
| Lungimea cablului: | 1.6 m |
| Compatibil cu: | Win XP / Vista / Win 7 / Win 8 / Win 10 / Win 11 |
| Dimensiune: | 437 x 132 x 21 mm |
| Greutate: | 385 g |