Imaginile sunt doar ilustrative.
Descriere produs
Genius GX Gaming Scorpion M300
Mouse de gaming cu 4 butoane și senzor optic de înaltă precizie cu rezoluție ajustabilă între 800 și 2400 DPI. Designul ergonomic al mouse-ului de gaming este completat de iluminarea RGB. Pentru conectarea la computer se folosește un cablu de 1,5 m lungime, terminat cu un conector USB.
Specificații
| Tip mouse: | optic |
| Număr de butoane: | 4 |
| Rezoluție: | 800/1200/1600/2400 Dpi |
| Sistem de operare suportat: | Win 8/10/11, macOS 13.5 |
| Alimentare: | USB |
| Culoare: | negru |
| Iluminare: | Da - RGB |
| Lungimea cablului: | 1.5 m |
| Dimensiune: | 119 x 72 x 39 mm |
| Greutate: | 97 g |