Descrierea produsului Marvo H8618 H8618 BK, sluchátka s mikrofonem, ovládání hlasitosti, černá, 2.0, USB
| Výška | 22.8 cm |
| Lăţime | 10.0 cm |
| Adâncime | 19.0 cm |

Scufundați-vă în lumea jocurilor și a muzicii cu căștile Marvo H8618

Vă place să ascultați muzică sau sunteți un susținător al bătăliilor furtunoase ? Ce zici de o pereche de căști pentru toate? Marvo H8618 sunt pregătite să te impresioneze în bătălii nocturne intense, dar și în ascultarea relaxantă a muzicii. Basul profund își va arăta potențialul în timpul traversării câmpului de luptă, iar înaltele clare vă vor încânta în schimb în timp ce vă reîncărcați energia pentru zilele următoare. În orele târzii veți auzi fiecare pas și nu trebuie să vă temeți că inamicul vă va surprinde. Pernele din material textil moale asigură că urechile tale vor fi ca în puf chiar și după ore nesfârșite de joc. Umplutura specială din spumă nu apasă nicăieri și materialul textil cu care sunt acoperite pernițele este foarte plăcut la atingere.
Microfon omnidirecțional pentru comenzi de primă clasă

În timpul jocurilor online, nu te poți descurca fără comunicare - microfonul omnidirecțional captează fiecare cuvânt al tău, chiar și pe cele indecente. Știm cu toții că uneori este necesar să îți îndrumi colegii de echipă și nu există o opțiune mai bună decât cu un sunet clar ca cristalul.
Spațiu și culori
Cu siguranță va încânta alimentarea clasică prin USB și cablul lung de 2 metri se va asigura că aveți întotdeauna suficient spațiu. Cireașa de pe tort este iluminarea de fundal RAINBOW, care conferă căștilor un aspect jucăuș și vă va face centrul atenției la petrecerile de noapte.
Specificații:
| Sunet: | Stereo |
| Gama de frecvențe: | 20 - 20.000 Hz |
| Diametrul difuzorului: | 50 mm |
| Impedanță: | 30? |
| Sensibilitatea difuzorului: | 114 dB |
| Materialul perniței pentru urechi: | Textil |
| Materialul driverului: | Magnet neodim |
| Tipul microfonului: | Omnidirecțional |
| Dimensiunea microfonului: | 6*5 mm |
| Sensibilitatea microfonului: | -40 dB |
| Iluminare de fundal: | Da |
| Funcția de oprire a iluminării de fundal: | Nu |
| Tipul iluminării de fundal: | RGB Rainbow |
| Alimentare: | USB |
| Conexiune: | USB 2.0 |
| Lungimea cablului de alimentare: | 2 m |
| Compatibil cu: | Windows 7 și versiuni ulterioare |
| Dimensiune: | 185 x 190 x 85 mm |
| Greutate: | 307 g |
| Culoare: | negru |















