Descrierea produsului HP Victus 15-fb3003nc C2FE2EA#BCM Laptop, AI7-350, 15,6", FHD, 24GB, 1TB, RTX 5060, W11H, Blue, 3R
| Výrobce | AMD |
| Typ CPU | AMD Ryzen AI 7 |
| Generace CPU | AMD Ryzen AI řady 300 |
| Přesný model | AI7-350 |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2 |
| Počet jader | 8 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Herní provedení | Ano |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 144 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 200 |
| Model notebooku | 15-fb3003nc |
| Typ notebooku | Herní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 15,6 |
| Displej - velikost | 15,6" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1080 |
| Paměť - velikost (GB) | 24 |
| Počet paměti RAM | 24GB (2x 12GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - rychlost | 5600 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | NVIDIA |
| Modelová řada GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| Polohovací zařízení | HP Imagepad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| MS Office | Ano |
| Barva | Modrá |
| Hmotnost přesná (kg) | 2,29 |
| Hmotnost | Standardní od 2,01 do 2,5 kg |
| Baterie - články | 4 články |
| Typ baterie | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Záruka notebooku | 3R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 255 |
| Šířka (mm) | 357,9 |
| Hloubka (mm) | 23,5 |
| Paměť | 8 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 5 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 70 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.IV |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Funkce Copilot+ | Ano |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| MS GamePass Trial | 3 měsíce |
| NPU - počet TOPs | 50 |
HP Victus 15-fb3003nc
Copilot+ PC
* 25 GB stocare Dropbox timp de 12 luni
Sistem de operare: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen AI 7 350 (8 nuclee, 16 fire, 2,0/5,0 GHz, 16 MB cache)
NPU: AMD Ryzen™ AI (50 TOPS)
Memorie: 2x 12GB DDR5-5600 MT/s
Număr de sloturi (total/libere): 2 sloturi SODIMM (2/0)
Hard disk: 1TB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
Unitate optică: nu
Cititor de carduri de memorie: nu
Ecran: 39,6cm (15,6") FHD (1920x1080), 144Hz, IPS, anti-reflexie, 300 niți, 62,5% sRGB
Placă grafică: NVIDIA GeForce RTX™ 5060 (8GB GDDR6)
Audio: DTS:X® Ultra, 2x difuzoare, HP Audio Boost; microfoane integrate
Webcam: HP True Vision 1080p FHD IR
Dispozitiv de indicare: HP Imagepad
Tastatură iluminată: da
Tastatură numerică: da
Cititor de amprente: nu
Cititor de carduri cu cip: nu
Rețea: 10/100/1000 GbE LAN
Comunicare wireless: WiFi + Bluetooth® (Realtek Wi-Fi 6 2x2 + Bluetooth® 5.4)
Porturi USB:
* 2x USB-A cu viteză de transfer de 5 Gb/s (1x HP Sleep and Charge)
* 1x USB-C® cu viteză de transfer de 5 Gb/s (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™1.4a, HP Sleep and Charge)
Altele:
* 1x AC Smart Pin
* 1x HDMI 2.1
* 1x port combinat pentru căști/microfon
* 1x RJ-45
Baterie: Baterie litiu-ion polimer HP cu 4 celule, 70Wh
Alimentare: Adaptor de 200W
Culoare: Performance blue
Dimensiuni: 357,9×255×23,5mm
Greutate: 2,29kg
Garanție: 3 ani
Copilot+ PC
* 25 GB stocare Dropbox timp de 12 luni
Sistem de operare: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen AI 7 350 (8 nuclee, 16 fire, 2,0/5,0 GHz, 16 MB cache)
NPU: AMD Ryzen™ AI (50 TOPS)
Memorie: 2x 12GB DDR5-5600 MT/s
Număr de sloturi (total/libere): 2 sloturi SODIMM (2/0)
Hard disk: 1TB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
Unitate optică: nu
Cititor de carduri de memorie: nu
Ecran: 39,6cm (15,6") FHD (1920x1080), 144Hz, IPS, anti-reflexie, 300 niți, 62,5% sRGB
Placă grafică: NVIDIA GeForce RTX™ 5060 (8GB GDDR6)
Audio: DTS:X® Ultra, 2x difuzoare, HP Audio Boost; microfoane integrate
Webcam: HP True Vision 1080p FHD IR
Dispozitiv de indicare: HP Imagepad
Tastatură iluminată: da
Tastatură numerică: da
Cititor de amprente: nu
Cititor de carduri cu cip: nu
Rețea: 10/100/1000 GbE LAN
Comunicare wireless: WiFi + Bluetooth® (Realtek Wi-Fi 6 2x2 + Bluetooth® 5.4)
Porturi USB:
* 2x USB-A cu viteză de transfer de 5 Gb/s (1x HP Sleep and Charge)
* 1x USB-C® cu viteză de transfer de 5 Gb/s (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™1.4a, HP Sleep and Charge)
Altele:
* 1x AC Smart Pin
* 1x HDMI 2.1
* 1x port combinat pentru căști/microfon
* 1x RJ-45
Baterie: Baterie litiu-ion polimer HP cu 4 celule, 70Wh
Alimentare: Adaptor de 200W
Culoare: Performance blue
Dimensiuni: 357,9×255×23,5mm
Greutate: 2,29kg
Garanție: 3 ani















