Descrierea produsului HP Spectre x360 14-eu0002nc 9V6N3EA#BCM Laptop, U7-155H, 14", 2880x1800, T, 32GB, 1TB SSD, Arc Xe, W11P, Blue, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core Ultra 7 |
| Generace CPU | Intel Ultra 1. generace |
| Přesný model | u7-155H |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 1,4 |
| Počet jader | 16 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | OLED/AMOLED |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ne |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | 14-eu0002nc |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Platforma Intel® Evo™ | Ano |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 14 |
| Displej - velikost | 14" - 14,9" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 2880x1800 |
| Paměť - velikost (GB) | 32 |
| Počet paměti RAM | 32GB (1x 32GB) |
| Typ paměti | LPDDR5x |
| Rozměry paměti | Bez přístupných slotů |
| Paměť Intel Optane | Ne |
| Paměť - rychlost | 6400 |
| Paměť - maximální velikost | 32 |
| Disk - typ | SSD |
| Podpora RAID | Ne |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Arc/Intel Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 9MP |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ano |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ano |
| USB 3.x (počet) | 1 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 0 ks |
| USB 3.x Type-C | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 2 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| TPM 2.0 | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Materiál notebooku | Hliník |
| Barva | Modrá |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,44 |
| Hmotnost | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Výdrž na baterie (hod.) | 8 a více |
| Baterie - články | 4 články |
| Typ baterie | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 220,4 |
| Šířka (mm) | 313,7 |
| Hloubka (mm) | 16,9 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,8 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 400 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.IV |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 802.11be |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Otáčecí klávesnice |
| Numerická část | Ne |
| NPU - počet TOPs | Neuvedeno |
Model: HP Spectre x360 14-eu0002nc
Designul fantastic vine mână în mână cu performanțe ridicate. HP Spectre x360 Îl poți roti în cea mai bună poziție, iar funcțiile dinamice ale camerei vor asigura că vei arăta întotdeauna perfect.
Acest dispozitiv de vârf îmbogățește laptopul clasic cu platforma certificată Intel® Evo™ și Intel® Unison™
Sistem de operare: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 7 155H (16 nuclee (6P + 8E + 2LPE), 22 fire, P-core 1.4/4.8 GHz, E-core 0.9/3.8 GHz, nucleu LPE 0.7/2.5 GHz, 24 MB cache)
Chipset: Sistem integrat pe cip Intel
Memorie: 32GB memorie LPDDR5x-6400 MHz RAM (integrată)
Hard disk: 1TB disc PCIe® Gen4 NVMe™ TLC M.2 SSD
Unitate optică: Fără unitate optică
Ecran: Ecran OLED UWVA de 35,6 cm (14”) cu rezoluție 2,8K (2 880 x 1 800), tehnologie multi-touch, rame subțiri, sticlă fără margini și antireflexivă Corning® Gorilla® NBT™, funcție de reducere a luminii albastre, 400 niți (SDR), 500 niți (HDR) și 100% DCI-P3
Placă grafică: Intel Arc integrată cu 8 nuclee iGPU
Audio: DTS:X® Ultra; Difuzoare cvadruple; HP Audio Boost; Poly Studio
Dispozitiv de indicare: Touchpad haptic
Tastatură iluminată: Da
Tastatură numerică: Nu
Camera web: Cameră infraroșu HP Wide Vision de 9Mpx
Cititor de amprente: Da
Rețea: nu
Comunicare wireless:
*Intel Gale Peak 2 Wi-Fi 7 BE200
*Bluetooth® 5.4
USB:
*2x Thunderbolt™ 4 cu interfață USB Type-C® cu viteză de transfer de 40 Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge)
*1x SuperSpeed USB Type-A cu viteză de transfer a semnalului de 10 Gb/s (HP Sleep and Charge)
Alte conectori:
*1× conector combinat pentru căști/microfon
Cititor de carduri de memorie: Nu
Baterie: Baterie Li-ion polimer cu 4 celule (68 Wh)
Alimentare: Adaptor de alimentare de 65W USB Type-C®
Culoare: Albastru ardezie
Dimensiuni: 31,37 x 22,04 x 1,69 cm
Greutate: 1,44 kg
Garanție: 2 ani pentru consumatori, 2 ani IČO - ON-SITE
Conținutul pachetului:
*Laptop
*Adaptor de alimentare
*Stilou tactil (HP MPP 2 G1 Avicii Tilt Pen)
Inclus în pachet: XBOX Game Pass Ultimate
Pentru compatibilitatea corectă a pachetului de îngrijire, utilizați portalul HP
https://cpc2.ext.hp.com/?țări=CZ
Designul fantastic vine mână în mână cu performanțe ridicate. HP Spectre x360 Îl poți roti în cea mai bună poziție, iar funcțiile dinamice ale camerei vor asigura că vei arăta întotdeauna perfect.
Acest dispozitiv de vârf îmbogățește laptopul clasic cu platforma certificată Intel® Evo™ și Intel® Unison™
Sistem de operare: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 7 155H (16 nuclee (6P + 8E + 2LPE), 22 fire, P-core 1.4/4.8 GHz, E-core 0.9/3.8 GHz, nucleu LPE 0.7/2.5 GHz, 24 MB cache)
Chipset: Sistem integrat pe cip Intel
Memorie: 32GB memorie LPDDR5x-6400 MHz RAM (integrată)
Hard disk: 1TB disc PCIe® Gen4 NVMe™ TLC M.2 SSD
Unitate optică: Fără unitate optică
Ecran: Ecran OLED UWVA de 35,6 cm (14”) cu rezoluție 2,8K (2 880 x 1 800), tehnologie multi-touch, rame subțiri, sticlă fără margini și antireflexivă Corning® Gorilla® NBT™, funcție de reducere a luminii albastre, 400 niți (SDR), 500 niți (HDR) și 100% DCI-P3
Placă grafică: Intel Arc integrată cu 8 nuclee iGPU
Audio: DTS:X® Ultra; Difuzoare cvadruple; HP Audio Boost; Poly Studio
Dispozitiv de indicare: Touchpad haptic
Tastatură iluminată: Da
Tastatură numerică: Nu
Camera web: Cameră infraroșu HP Wide Vision de 9Mpx
Cititor de amprente: Da
Rețea: nu
Comunicare wireless:
*Intel Gale Peak 2 Wi-Fi 7 BE200
*Bluetooth® 5.4
USB:
*2x Thunderbolt™ 4 cu interfață USB Type-C® cu viteză de transfer de 40 Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge)
*1x SuperSpeed USB Type-A cu viteză de transfer a semnalului de 10 Gb/s (HP Sleep and Charge)
Alte conectori:
*1× conector combinat pentru căști/microfon
Cititor de carduri de memorie: Nu
Baterie: Baterie Li-ion polimer cu 4 celule (68 Wh)
Alimentare: Adaptor de alimentare de 65W USB Type-C®
Culoare: Albastru ardezie
Dimensiuni: 31,37 x 22,04 x 1,69 cm
Greutate: 1,44 kg
Garanție: 2 ani pentru consumatori, 2 ani IČO - ON-SITE
Conținutul pachetului:
*Laptop
*Adaptor de alimentare
*Stilou tactil (HP MPP 2 G1 Avicii Tilt Pen)
Inclus în pachet: XBOX Game Pass Ultimate
Pentru compatibilitatea corectă a pachetului de îngrijire, utilizați portalul HP
https://cpc2.ext.hp.com/?țări=CZ



















