Descrierea produsului HP Series 7 Pro 727pm 8K135AA#ABB Monitor, 27", IPS, 4K UHD, 60Hz, 5ms, Black, 3R
| EKO produkt podle parametru EU | Ano |
| Způsob použití | Domácí/Kancelářské |
| Úhlopříčka přesná (") | 27 |
| Rozteč bodů (mm) | 0,15 |
| Formát obrazu | Širokoúhlý - 16:9 |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Jas (cd/m2) - přesný | 400 |
| Jas (cd/m2) - rozsah | 251 - 400 |
| Kontrast (statický) | 2 000:1 |
| Doba odezvy (ms) | 5 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| FreeSync | Ne |
| FreeSync 2 | Ne |
| G-Sync | Ne |
| Rozlišení (šxv) | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozlišení - standard | 4K |
| Pozorovací úhel ver./ hor. | 178/178 |
| Barevná hloubka | 1,07 miliardy |
| Možnost kalibrace | Ano |
| VESA standard | Ano |
| Rozměr VESA uchycení | 100 x 100 |
| Konektor DisplayPort | Ano |
| DP počet | 2 |
| Konektor USB | Ano |
| Konektor USB-C | Ano |
| Konektor SCART | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.0 |
| Rozměry (ŠxVxH mm) | 613,4 x 225,2 x 540,5 |
| Hmotnost rozsah (kg) | od 5,1 do 10 kg |
| Montáž na stěnu | ano |
| Repro | Ano |
| Webkamera | Ano |
| Pivot | Ano |
| Výškově nastavitelný stojan | Ano |
| Zdroj | Interní |
| Spotřeba energie (W) | 26 |
| Power Delivery | Ano |
| Třída energetické účinnosti | F |
| Záruka | 3 Roky |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Hmotnost přesná (kg) | 7 |
| Celkový výkon [W] | 12 |
| TCO Certified | Ano |
| TCO Certified number | D1025010103 |
| HDR | HDR |
| Výkon Power Delivery (W) | 100 |
| Barva | Černá |
Monitor de conferință HP Series 7 Pro 4K de 27" - 727pm
Monitorul de conferință HP de 27" cu rezoluție 4K și funcții AI vă ajută să faceți o impresie excelentă cu ușurință. Conferințele inteligente sunt întotdeauna o garanție a unei colaborări productive și de calitate. În plus, proiectat pe un ecran captivant cu o interfață puternică Thunderbolt
*HP Eye Ease
*4K
*IPS
*Timp de răspuns 5ms
Tip ecran: IPS Black
Diagonala [inci]: 27
Rezoluție: 4K UHD (3840 x 2160)
Pasul punctului [mm]: 0,15
Frecvența de reîmprospătare [Hz]: 60
Raport de aspect: 16:9
Luminozitate [cd/m2]: 400
Contrast: 2000:1
Timp de răspuns [ms]: 5
Culori afișate: 1,07 miliarde.
Unghiuri de vizualizare (Orizontal/Vertical): 178/178
Difuzoare: 4 x 3W
Microfon: Da (două microfoane cu funcție de reducere a zgomotului DNN)
Cameră: Da, 5 Mpx HDR
Conectori:
*1x HDMI 2.0
*1x DisplayPort™ 1.4
*1x ieșire DisplayPort™ 1.4
*1x USB Type-C® cu viteză de transfer de 10 Gb/s (USB Power Delivery până la 15 W); 1x USB Type-C® cu viteză de transfer de 10 Gbit/s (putere de încărcare 15 W)
*1x Thunderbolt™ 4 cu interfață USB Type-C® cu viteză de transfer de 40 Gbit/s (USB Power Delivery cu putere de până la 100 W, DisplayPort™ 1.4); 1x port de ieșire Thunderbolt™ pentru conectare în lanț (putere de încărcare 15 W)
*5x USB Type-A cu viteză de transfer de 10 Gbit/s (1x încărcare 7,5 W)
*1x RJ-45 (10/100/1000 Mb/s)
HDCP: Da, DisplayPort™, HDMI și Thunderbolt
Alimentare: Internă, 100–240 V AC 50/60 Hz
Consum [W]: 26
Mod Stand By [W]: 0,5
Montare pe perete: 100 x 100mm
Înclinare monitor: Înălțime 150mm, Înclinare -5 până la +20°, Rotire +45°, Pivotare +-90°
Dimensiuni (cu suport, LxÎxA mm): 613,4 x 225,2 x 540,5
Greutate [kg]: 7
Conținutul pachetului: Monitor; Cablu Thunderbolt™; Cablu DisplayPort™; Cablu HDMI; Certificat de garanție; Cablu de alimentare; Ghid de instalare rapidă; 1x cablu USB Type-C® la Type-A; Raport de calibrare a culorilor; Adaptor de montare VESA
Garanție: 3 ani
Monitorul de conferință HP de 27" cu rezoluție 4K și funcții AI vă ajută să faceți o impresie excelentă cu ușurință. Conferințele inteligente sunt întotdeauna o garanție a unei colaborări productive și de calitate. În plus, proiectat pe un ecran captivant cu o interfață puternică Thunderbolt
*HP Eye Ease
*4K
*IPS
*Timp de răspuns 5ms
Tip ecran: IPS Black
Diagonala [inci]: 27
Rezoluție: 4K UHD (3840 x 2160)
Pasul punctului [mm]: 0,15
Frecvența de reîmprospătare [Hz]: 60
Raport de aspect: 16:9
Luminozitate [cd/m2]: 400
Contrast: 2000:1
Timp de răspuns [ms]: 5
Culori afișate: 1,07 miliarde.
Unghiuri de vizualizare (Orizontal/Vertical): 178/178
Difuzoare: 4 x 3W
Microfon: Da (două microfoane cu funcție de reducere a zgomotului DNN)
Cameră: Da, 5 Mpx HDR
Conectori:
*1x HDMI 2.0
*1x DisplayPort™ 1.4
*1x ieșire DisplayPort™ 1.4
*1x USB Type-C® cu viteză de transfer de 10 Gb/s (USB Power Delivery până la 15 W); 1x USB Type-C® cu viteză de transfer de 10 Gbit/s (putere de încărcare 15 W)
*1x Thunderbolt™ 4 cu interfață USB Type-C® cu viteză de transfer de 40 Gbit/s (USB Power Delivery cu putere de până la 100 W, DisplayPort™ 1.4); 1x port de ieșire Thunderbolt™ pentru conectare în lanț (putere de încărcare 15 W)
*5x USB Type-A cu viteză de transfer de 10 Gbit/s (1x încărcare 7,5 W)
*1x RJ-45 (10/100/1000 Mb/s)
HDCP: Da, DisplayPort™, HDMI și Thunderbolt
Alimentare: Internă, 100–240 V AC 50/60 Hz
Consum [W]: 26
Mod Stand By [W]: 0,5
Montare pe perete: 100 x 100mm
Înclinare monitor: Înălțime 150mm, Înclinare -5 până la +20°, Rotire +45°, Pivotare +-90°
Dimensiuni (cu suport, LxÎxA mm): 613,4 x 225,2 x 540,5
Greutate [kg]: 7
Conținutul pachetului: Monitor; Cablu Thunderbolt™; Cablu DisplayPort™; Cablu HDMI; Certificat de garanție; Cablu de alimentare; Ghid de instalare rapidă; 1x cablu USB Type-C® la Type-A; Raport de calibrare a culorilor; Adaptor de montare VESA
Garanție: 3 ani















