Descrierea produsului HP Series 7 Pro 727pk 8J9G2AA#ABB Monitor, 27", IPS, 4K UHD, 60Hz, 5ms, Blck-Slvr, 3R
| EKO produkt podle parametru EU | Ano |
| Způsob použití | Domácí/Kancelářské |
| Úhlopříčka přesná (") | 27 |
| Rozteč bodů (mm) | 0,15 |
| Formát obrazu | Širokoúhlý - 16:9 |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Prohnutý monitor | Ne |
| Jas (cd/m2) - přesný | 400 |
| Jas (cd/m2) - rozsah | 251 - 400 |
| Kontrast (statický) | 2 000:1 |
| Doba odezvy (ms) | 5 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| Rozlišení (šxv) | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozlišení - standard | 4K |
| Pozorovací úhel ver./ hor. | 178/178 |
| Barevná hloubka | 1,07 miliardy |
| VESA standard | Ano |
| Rozměr VESA uchycení | 100 x 100 |
| Konektor DisplayPort | Ano |
| DP počet | 2 |
| Konektor USB | Ano |
| Konektor USB-C | Ano |
| Konektor SCART | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.0 |
| Rozměry (ŠxVxH mm) | 613,4 x 540,5 x 225,2 |
| Hmotnost rozsah (kg) | od 5,1 do 10 kg |
| Montáž na stěnu | ano |
| Repro | Ne |
| Webkamera | Ne |
| Výškově nastavitelný stojan | Ano |
| Zdroj | Interní |
| Spotřeba energie (W) | 26 |
| Power Delivery | Ano |
| Třída energetické účinnosti | F |
| Záruka | 3 Roky |
| Displej - typ | Matný |
| Displej - dotykový | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Hmotnost přesná (kg) | 6,5 |
| Celkový výkon [W] | Nemá |
| TCO Certified | Ano |
| TCO Certified number | D1025030123 |
| HDR | HDR |
| Výkon Power Delivery (W) | 100 |
| Funkce Daisy Chain | Ano |
| Barva | Černá |
Monitor HP Series 7 Pro 4K Thunderbolt 4 de 27" - 727pk
Creați lucrări inspirate în culori realiste. Monitor HP de 27" cu rezoluție 4K și interfață Thunderbolt 4 va ajuta să vă iluminați ideile într-o paletă complet calibrată de culori superbe. Acest monitor incredibil de performant vă va ajuta să faceți față chiar și celor mai solicitante sarcini de multitasking.
Tip ecran: IPS Black
Iluminare: Iluminare pe margine
Diagonală: 68,6 cm (27")
Rezoluție: 4K UHD (3 840 x 2 160)
Pas de pixel [mm]: 0,15
Frecvență de reîmprospătare [Hz]: 60 Hz
Raport de aspect: 16:9
Suprafața ecranului: Filtru antireflexie
Luminozitate [cd/m2]: 400
Contrast: 2 000:1
Timp de răspuns [ms]: 5ms GtG (cu funcția Overdrive)
Unghiuri de vizualizare (Orizontal/Vertical): 178°/178°
Număr de culori: Suport până la 1,07 miliarde de culori
Conectori:
*USB Type-A: 5 USB Type-A cu rată de semnalizare de 10Gbps (1 cu încărcare cu 7.5 W)
*Intrare video USB Type-C®: 1 Thunderbolt™ 4 cu rată de semnalizare USB Type-C® de 40Gbps (până la 100 W livrare de energie USB, DisplayPort™ 1.4); 1 Thunderbolt™ 4 Out pentru Daisy chain (încărcare 15 W)
*Date USB Type-C®: 1 USB Type-C® cu rată de semnalizare de 10Gbps upstream (până la 15W USB Power Delivery); 1 USB Type-C® cu rată de semnalizare de 10Gbps (încărcare 15 W)
*Ethernet: 1 RJ-45 (10/100/1000 Mbps)
*DisplayPort™: 1 DisplayPort™ 1.4
*DisplayPort™ Out: 1 DisplayPort™ 1.4-out
*HDCP: Da, DisplayPort™, HDMI și Thunderbolt™
*HDMI: 1 HDMI 2.0
Alimentare: 100–240 V AC 50/60 Hz, Intern
Consum [W]: 26
Clasa de eficiență energetică: F
Montare pe perete: 100 x 100 mm (inclusiv suportul)
Înclinarea monitorului: Reglarea înălțimii/inclinației/rotației/pivotării
Culoare: Negru; Argintiu
Dimensiuni (cu suport, LxÎxA mm): 613,4 x 540,5 x 225,2
Dimensiuni (fără suport, LxÎxA mm): 613,4 x 354 x 74,5
Greutate [kg]: 6,5 kg (cu suport)
Conținutul pachetului: Monitor; Cablu Thunderbolt™; Cablu DisplayPort™; Cablu HDMI; Certificat de garanție; Ghid de instalare rapidă; 1x cablu USB Type-C® la Type-A; Cablu de alimentare; Raport de calibrare a culorilor; Adaptor de montare VESA
Garanție: 36 luni.
Creați lucrări inspirate în culori realiste. Monitor HP de 27" cu rezoluție 4K și interfață Thunderbolt 4 va ajuta să vă iluminați ideile într-o paletă complet calibrată de culori superbe. Acest monitor incredibil de performant vă va ajuta să faceți față chiar și celor mai solicitante sarcini de multitasking.
Tip ecran: IPS Black
Iluminare: Iluminare pe margine
Diagonală: 68,6 cm (27")
Rezoluție: 4K UHD (3 840 x 2 160)
Pas de pixel [mm]: 0,15
Frecvență de reîmprospătare [Hz]: 60 Hz
Raport de aspect: 16:9
Suprafața ecranului: Filtru antireflexie
Luminozitate [cd/m2]: 400
Contrast: 2 000:1
Timp de răspuns [ms]: 5ms GtG (cu funcția Overdrive)
Unghiuri de vizualizare (Orizontal/Vertical): 178°/178°
Număr de culori: Suport până la 1,07 miliarde de culori
Conectori:
*USB Type-A: 5 USB Type-A cu rată de semnalizare de 10Gbps (1 cu încărcare cu 7.5 W)
*Intrare video USB Type-C®: 1 Thunderbolt™ 4 cu rată de semnalizare USB Type-C® de 40Gbps (până la 100 W livrare de energie USB, DisplayPort™ 1.4); 1 Thunderbolt™ 4 Out pentru Daisy chain (încărcare 15 W)
*Date USB Type-C®: 1 USB Type-C® cu rată de semnalizare de 10Gbps upstream (până la 15W USB Power Delivery); 1 USB Type-C® cu rată de semnalizare de 10Gbps (încărcare 15 W)
*Ethernet: 1 RJ-45 (10/100/1000 Mbps)
*DisplayPort™: 1 DisplayPort™ 1.4
*DisplayPort™ Out: 1 DisplayPort™ 1.4-out
*HDCP: Da, DisplayPort™, HDMI și Thunderbolt™
*HDMI: 1 HDMI 2.0
Alimentare: 100–240 V AC 50/60 Hz, Intern
Consum [W]: 26
Clasa de eficiență energetică: F
Montare pe perete: 100 x 100 mm (inclusiv suportul)
Înclinarea monitorului: Reglarea înălțimii/inclinației/rotației/pivotării
Culoare: Negru; Argintiu
Dimensiuni (cu suport, LxÎxA mm): 613,4 x 540,5 x 225,2
Dimensiuni (fără suport, LxÎxA mm): 613,4 x 354 x 74,5
Greutate [kg]: 6,5 kg (cu suport)
Conținutul pachetului: Monitor; Cablu Thunderbolt™; Cablu DisplayPort™; Cablu HDMI; Certificat de garanție; Ghid de instalare rapidă; 1x cablu USB Type-C® la Type-A; Cablu de alimentare; Raport de calibrare a culorilor; Adaptor de montare VESA
Garanție: 36 luni.















