Descrierea produsului HP, počítačový mikrofon, DHP-1100C, černý, LED světlo, USB Hub
| Výška | 11.2 cm |
| Lăţime | 11.2 cm |
| Adâncime | 29.5 cm |
Microfon de gaming cu lumină LED


Iluminare atractivă
Iluminarea bazei microfonului vă permite să personalizați spațiul de lucru exact după preferințele dumneavoastră. Puteți alege o culoare preferată sau să lăsați culorile să se schimbe treptat. Pentru cei care preferă un mediu mai discret, există opțiunea de a dezactiva pur și simplu iluminarea de fundal.
Conexiune stabilă
Datorită cablu de 1,7 metri, acest microfon oferă o amplasare flexibilă. Pentru transmiterea sunetului este echipat cu un conector jack standard, care se conectează ușor la majoritatea plăcilor de sunet. În același timp, este disponibil un conector USB pentru alimentare. Această combinație asigură o conexiune stabilă și fiabilă.
Bucurați-vă de o transmisie perfectă a sunetului cu microfonul de gaming HP DHP-1100C. Datorită tehnologiei avansate a senzorului și reducerii zgomotului, puteți fi siguri de un sunet clar și cristalin, care vă va diferenția de ceilalți. Baza sa iluminată nu doar că va înfrumuseța setup-ul tău de gaming, dar va oferi și o gamă largă de efecte de culoare. Două porturi USB practice vă permit să conectați accesorii de gaming suplimentare, cum ar fi căști sau tastaturi, direct la microfon. Și asta nu e tot! Microfonul are integrat un LED puternic, pe care îl puteți folosi în locul unei lămpi de birou.

Lumină LED unică
Datorită luminii LED încorporate, microfonul dumneavoastră se transformă într-o lampă de birou elegantă, care creează o atmosferă plăcută pentru jocuri, streaming sau pur și simplu la lucru. Această combinație unică aduce mai multe avantaje. În primul rând, veți economisi spațiu pe biroul dumneavoastră, deoarece două dispozitive vor fi înlocuite de unul singur. În al doilea rând, veți avea întotdeauna la îndemână suficientă lumină pentru o vizibilitate perfectă atunci când înregistrați videoclipuri sau transmiteți live.
Datorită luminii LED încorporate, microfonul dumneavoastră se transformă într-o lampă de birou elegantă, care creează o atmosferă plăcută pentru jocuri, streaming sau pur și simplu la lucru. Această combinație unică aduce mai multe avantaje. În primul rând, veți economisi spațiu pe biroul dumneavoastră, deoarece două dispozitive vor fi înlocuite de unul singur. În al doilea rând, veți avea întotdeauna la îndemână suficientă lumină pentru o vizibilitate perfectă atunci când înregistrați videoclipuri sau transmiteți live.
Hub USB practic
Datorită prezenței două porturi USB 2.0 aveți posibilitatea de a conecta alte dispozitive periferice direct la microfon, economisind astfel spațiu prețios pe biroul dumneavoastră și eliminând cablurile dezordonate. Puteți astfel să conectați cu ușurință, de exemplu, o tastatură, un mouse, căști sau un disc extern. În plus, amplasarea hub-ului direct la baza microfonului asigură o conexiune stabilă și fiabilă a tuturor dispozitivelor.

Iluminare atractivă
Iluminarea bazei microfonului vă permite să personalizați spațiul de lucru exact după preferințele dumneavoastră. Puteți alege o culoare preferată sau să lăsați culorile să se schimbe treptat. Pentru cei care preferă un mediu mai discret, există opțiunea de a dezactiva pur și simplu iluminarea de fundal.
Setări flexibile
Gâtul flexibil al microfonului reprezintă o soluție practică și flexibilă pentru multe situații. Datorită lui putem plasa microfonul exact așa cum avem nevoie, ceea ce îmbunătățește semnificativ calitatea înregistrării. Permite captarea optimă a sunetului, fie că înregistrăm voce, muzică sau efecte sonore. Și de asemenea minimizează zgomotele deranjante care ar putea apărea la contactul microfonului cu obiectele din jur.
Datorită cablu de 1,7 metri, acest microfon oferă o amplasare flexibilă. Pentru transmiterea sunetului este echipat cu un conector jack standard, care se conectează ușor la majoritatea plăcilor de sunet. În același timp, este disponibil un conector USB pentru alimentare. Această combinație asigură o conexiune stabilă și fiabilă.
Specificații microfon
| Tip microfon: | omnidirecțional |
| Dimensiune: | 6 x 5 mm |
| Sensibilitate: | -38 dB ± 3dB |
| Impedanță: | ? 2.2 K? |
| Frecvență: | 20 Hz - 20 kHz |
| Iluminare de fundal: | Da |
| Funcție de dezactivare a microfonului: | Da |
| Conectare: | 3.Jack de 5mm + USB (alimentare) |
| Lungimea cablului: | 1.7 m |
| Dimensiune: | 292 x 108 x 110 mm |
| Greutate: | 273 g |
| Compatibil cu: | Windows 7 și versiuni ulterioare |















