Descrierea produsului HP Pavilion x360 14-ek1013nc A47NBEA#BCM Laptop, i7-1355U, 14", FHD, T, 16GB, 1TB SSD, UHD, W11H, Pink, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core i7 |
| Generace CPU | Intel 13. generace |
| Přesný model | i7-1355U |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 1,7 |
| Počet jader | 10 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | Round Tip |
| Model notebooku | 14-ek1013nc |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 14 |
| Displej - velikost | 14" - 14,9" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1080 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti | DDR4 |
| Rozměry paměti | Bez přístupných slotů |
| Paměť Intel Optane | Ne |
| Paměť - rychlost | 3200 |
| Paměť - maximální velikost | 16 |
| Disk - typ | SSD |
| Podpora RAID | Ne |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ano |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Polohovací zařízení | HP Imagepad |
| Rozlišení webkamery | 5MP |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ano |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| TPM 2.0 | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Materiál notebooku | Recyklovaný kov |
| Barva | Růžová |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,51 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 210 |
| Šířka (mm) | 322 |
| Hloubka (mm) | 19,9 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 5 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 250 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 43 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Otáčecí klávesnice |
| Numerická část | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
Model: HP Pavilion x360 14-ek1013nc
Sistem de operare: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core i7-1355U (10 nuclee - 2P + 8E, 12 fire, P-core 1,7/5,0 GHz, E-core 1,2/3,7 GHz, 12 MB cache)
Memorie: 16 GB DDR4-3200 MHz RAM (onboard)
Număr de sloturi (total / Libere): 0/0
Dimensiune maximă: 16 GB
Hard disk: 1 TB disc PCIe® NVMe™ M.2 SSD
Unitate optică: Nu
Ecran: 35,6cm (14”) ecran IPS cu rezoluție FHD (1920 x 1080), tehnologie multi-touch, sticlă fără margini, ramă subțire, 250 niți, consum redus și 45% NTSC
Placă grafică: Intel Iris integrată (în modul Intel UHD)
Dispozitiv de indicare: HP Imagepad
Tastatură iluminată: Da
Tastatură numerică: Nu
Webcam: HP True Vision 5MP
Cititor de amprente: Da
Rețea: nu conține conector LAN
Comunicare wireless:
* Realtek Wi-Fi 6 (2x2)
* Bluetooth 5.3
USB:
* 1x USB Type-C® cu viteză de transfer a semnalului de 10 Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge)
* 2x USB Type-A cu viteză de transfer a semnalului de 5 Gb/s
Alte conectori:
* 1x conector pentru căști/microfon
* 1x HDMI 2.1
Cititor de carduri de memorie: cititor de carduri micro SD
Baterie: polimer Li-ion cu 3 celule (43 Wh)
Alimentare: adaptor de alimentare AC de 65 W
Șasiu: Metale și plastice reciclate
Culoare: Pale Golden Rose
Dimensiuni: 32,2 x 21 x 1,99 cm
Greutate: < 1,51 kg
Garanție:24 luni
Pentru compatibilitatea corectă a pachetului de îngrijire, utilizați portalul HP
https://cpc2.ext.hp.com/?țări=CZ
Sistem de operare: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core i7-1355U (10 nuclee - 2P + 8E, 12 fire, P-core 1,7/5,0 GHz, E-core 1,2/3,7 GHz, 12 MB cache)
Memorie: 16 GB DDR4-3200 MHz RAM (onboard)
Număr de sloturi (total / Libere): 0/0
Dimensiune maximă: 16 GB
Hard disk: 1 TB disc PCIe® NVMe™ M.2 SSD
Unitate optică: Nu
Ecran: 35,6cm (14”) ecran IPS cu rezoluție FHD (1920 x 1080), tehnologie multi-touch, sticlă fără margini, ramă subțire, 250 niți, consum redus și 45% NTSC
Placă grafică: Intel Iris integrată (în modul Intel UHD)
Dispozitiv de indicare: HP Imagepad
Tastatură iluminată: Da
Tastatură numerică: Nu
Webcam: HP True Vision 5MP
Cititor de amprente: Da
Rețea: nu conține conector LAN
Comunicare wireless:
* Realtek Wi-Fi 6 (2x2)
* Bluetooth 5.3
USB:
* 1x USB Type-C® cu viteză de transfer a semnalului de 10 Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge)
* 2x USB Type-A cu viteză de transfer a semnalului de 5 Gb/s
Alte conectori:
* 1x conector pentru căști/microfon
* 1x HDMI 2.1
Cititor de carduri de memorie: cititor de carduri micro SD
Baterie: polimer Li-ion cu 3 celule (43 Wh)
Alimentare: adaptor de alimentare AC de 65 W
Șasiu: Metale și plastice reciclate
Culoare: Pale Golden Rose
Dimensiuni: 32,2 x 21 x 1,99 cm
Greutate: < 1,51 kg
Garanție:24 luni
Pentru compatibilitatea corectă a pachetului de îngrijire, utilizați portalul HP
https://cpc2.ext.hp.com/?țări=CZ



















