Descrierea produsului HP Omnibook UF 14-fh0002nc B9NY5EA#BCM Laptop, U9-288V, 14", 2880x1800, T, 32GB, 2TB SSD, Arc 140V, W11P, Gray, 2R NBD
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core Ultra 9 |
| Generace CPU | Intel Ultra 2. generace |
| Přesný model | U9-288V |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 3,3 |
| Počet jader | 8 |
| Kapacita přesná (GB) | 2TB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | OLED/AMOLED |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 120 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ne |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | 14-fh0002nc |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Platforma Intel® Evo™ | Ano |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 14 |
| Displej - velikost | 14" - 14,9" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 2880x1800 |
| Paměť - velikost (GB) | 32 |
| Počet paměti RAM | 32GB (1x 32GB) |
| Typ paměti | LPDDR5x |
| Rozměry paměti | Bez přístupných slotů |
| Paměť Intel Optane | Ne |
| Paměť - rychlost | 8533 |
| Paměť - maximální velikost | 32 |
| Disk - typ | SSD |
| Podpora RAID | Ne |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Arc/Intel Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 9MP |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ano |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 0 ks |
| USB 3.x | Ne |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 2 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Express card | Ne |
| TPM 2.0 | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| MS Office | Ano |
| Materiál notebooku | Recyklovaný kov |
| Barva | Tmavě šedá |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,34 |
| Hmotnost | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Výdrž na baterie (hod.) | 8 a více |
| Baterie - články | 6 článků |
| Typ baterie | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Záruka notebooku | 2R NBD |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 216,2 |
| Šířka (mm) | 313,7 |
| Hloubka (mm) | 14,9 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 5,1 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 500 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 64 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.IV |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 802.11be |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Otáčecí klávesnice |
| Funkce Copilot+ | Ano |
| Numerická část | Ne |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| MS GamePass Trial | 3 měsíce |
| NPU - počet TOPs | 48 |
HP OmniBook Ultra Flip 14-fh0002nc
Sistem de operare: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 9 288V (8 nuclee -4P + 4LPE, 8 fire, P-core 3,3/5,1 GHz, LPE-core 2,3/3,7 GHz, 12 MB cache)
Memorie: 32GB LPDDR5x-8533 (integrată)
Hard disk: 2TB PCIe® Gen4 NVMe™ Performance M.2 SSD
Unitate optică: nu
Cititor de carduri de memorie: nu
Cititor de amprente: da
Ecran: Ecran OLED UWVA de 35,6 cm (14”) cu rezoluție 2,8K (2 880 x 1 800), tehnologie multi-touch, 48–120 Hz, timp de răspuns de 0,2 ms, rame subțiri, sticlă Corning® Gorilla® Glass 5, funcție de reducere a luminii albastre, 400 niți (SDR), 500 niți (HDR) și 100% DCI-P3
Placă grafică: Intel Arc 140V
Audio: DTS:X® Ultra; Patru difuzoare; Poly Studio; HP Audio Boost
Camera web: Cameră infraroșu de 9Mpx cu suport AI, reducere temporală a zgomotului și două microfoane digitale integrate
TPM 2.0: da
Dispozitiv de poziționare: Touchpad haptic
Tastatură iluminată: da
Tastatură numerică: nu
Rețea și comunicații wireless: Placă wireless Intel® Wi-Fi 7 BE201 (2×2) și Bluetooth® 5.4
Interfață:
* 2x Thunderbolt™ 4 cu USB Type-C® 40Gbps (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge)
* 1x combinație pentru căști/microfon
* 1x USB Type-C® 10Gbps (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4a, HP Sleep and Charge)
Baterie: Baterie Li-polimer cu 6 celule, 64 Wh
Alimentare: Adaptor de alimentare USB Type-C® de 65W
Dimensiuni: 31,37 x 21,62 x 1,49 cm
Greutate: 1,34 kg
Culoare: Eclipse gray
Garanție: 24 luni
Pentru compatibilitatea corectă a Care Pack-ului, utilizați portalul HP
https://cpc2.ext.hp.com/?țări=CZ
Sistem de operare: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 9 288V (8 nuclee -4P + 4LPE, 8 fire, P-core 3,3/5,1 GHz, LPE-core 2,3/3,7 GHz, 12 MB cache)
Memorie: 32GB LPDDR5x-8533 (integrată)
Hard disk: 2TB PCIe® Gen4 NVMe™ Performance M.2 SSD
Unitate optică: nu
Cititor de carduri de memorie: nu
Cititor de amprente: da
Ecran: Ecran OLED UWVA de 35,6 cm (14”) cu rezoluție 2,8K (2 880 x 1 800), tehnologie multi-touch, 48–120 Hz, timp de răspuns de 0,2 ms, rame subțiri, sticlă Corning® Gorilla® Glass 5, funcție de reducere a luminii albastre, 400 niți (SDR), 500 niți (HDR) și 100% DCI-P3
Placă grafică: Intel Arc 140V
Audio: DTS:X® Ultra; Patru difuzoare; Poly Studio; HP Audio Boost
Camera web: Cameră infraroșu de 9Mpx cu suport AI, reducere temporală a zgomotului și două microfoane digitale integrate
TPM 2.0: da
Dispozitiv de poziționare: Touchpad haptic
Tastatură iluminată: da
Tastatură numerică: nu
Rețea și comunicații wireless: Placă wireless Intel® Wi-Fi 7 BE201 (2×2) și Bluetooth® 5.4
Interfață:
* 2x Thunderbolt™ 4 cu USB Type-C® 40Gbps (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge)
* 1x combinație pentru căști/microfon
* 1x USB Type-C® 10Gbps (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4a, HP Sleep and Charge)
Baterie: Baterie Li-polimer cu 6 celule, 64 Wh
Alimentare: Adaptor de alimentare USB Type-C® de 65W
Dimensiuni: 31,37 x 21,62 x 1,49 cm
Greutate: 1,34 kg
Culoare: Eclipse gray
Garanție: 24 luni
Pentru compatibilitatea corectă a Care Pack-ului, utilizați portalul HP
https://cpc2.ext.hp.com/?țări=CZ















