Descrierea produsului HP OMEN 16-ap0001nc C2JG4EA#BCM Laptop, R9-8940HX, 16", 2560x1600, 32GB, 1TB, RTX 5060, W11H, Black, 2R On-Site
| Výrobce | AMD |
| Typ CPU | AMD Ryzen 9 |
| Generace CPU | AMD řady 8000 |
| Přesný model | R9-8940HX |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,4 |
| Počet jader | 16 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Herní provedení | Ano |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 240 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 230 |
| Model notebooku | 16-ap0001nc |
| Typ notebooku | Herní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 16 |
| Displej - velikost | 16" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 2560x1600 |
| Paměť - velikost (GB) | 32 |
| Počet paměti RAM | 32GB (2x 16GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - rychlost | 5200 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | NVIDIA |
| Modelová řada GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| Polohovací zařízení | HP Imagepad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 3 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| MS Office | Ano |
| Barva | Černá |
| Hmotnost přesná (kg) | 2,44 |
| Hmotnost | Standardní od 2,01 do 2,5 kg |
| Baterie - články | 6 článků |
| Typ baterie | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Záruka notebooku | 2R On-Site |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 269 |
| Šířka (mm) | 357,5 |
| Hloubka (mm) | 23,7-28,4 |
| Paměť | 8 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 5,3 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 500 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 83 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Funkce Copilot+ | Ano |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| MS GamePass Trial | 3 měsíce |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
HP OMEN 16-ap0001nc
Copilot+ PC
* 25 GB stocare Dropbox pentru 12 luni
Sistem de operare: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen 9 8940HX (16 nuclee, 32 fire, 2,4/5,3 GHz, 64 MB cache)
Memorie: 2x 16GB DDR5-5200 MT/s
Număr de sloturi (total/libere): 2 sloturi (2/0)
Hard disk: 1TB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
Unitate optică: nu
Cititor de carduri de memorie: nu
Ecran: 40,6cm (16") WQXGA (2560x1600) 16:10, 60–240 Hz, timp de răspuns 3 ms, IPS, tratament antireflex, Low Blue Light, 500 niți, 100% sRGB
Placă grafică: NVIDIA GeForce RTX™ 5060 (8GB GDDR7)
Audio: DTS:X® Ultra, 2x difuzor, HP Audio Boost, HyperX; microfoane integrate
Webcam: HP True Vision 1080p IR TNR PVCY ST
Dispozitiv de indicare: HP Imagepad
Tastatură iluminată: RGB cu 4 zone
Tastatură numerică: da
Cititor de amprente: nu
Cititor de carduri cu cip: nu
Rețea: 10/100/1000 GbE LAN
Comunicare wireless: WiFi + Bluetooth® (Mediatek Tequini 2 Wi-Fi 6E + BT 5.3)
Porturi USB:
* 1x USB tip A cu viteză de transfer de 10 Gb/s
* 2x USB tip A cu viteză de transfer de 5 Gb/s
* 1x USB tip C® cu viteză de transfer de 10 Gb/s (USB Power Delivery 3.0, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge)
Alte porturi:
* 1x AC Smart Pin
* 1x HDMI 2.1
* 1x port combinat pentru căști/microfon
* 1x RJ-45
Baterie: 6 celule litiu-ion polimer HP, 83Wh
Alimentare: adaptor de 230W
Culoare: Shadow Black
Dimensiuni: 357,5×269×23,7-28,4mm
Greutate: 2,44kg
Garanție: 2 ani onsite
Copilot+ PC
* 25 GB stocare Dropbox pentru 12 luni
Sistem de operare: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen 9 8940HX (16 nuclee, 32 fire, 2,4/5,3 GHz, 64 MB cache)
Memorie: 2x 16GB DDR5-5200 MT/s
Număr de sloturi (total/libere): 2 sloturi (2/0)
Hard disk: 1TB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
Unitate optică: nu
Cititor de carduri de memorie: nu
Ecran: 40,6cm (16") WQXGA (2560x1600) 16:10, 60–240 Hz, timp de răspuns 3 ms, IPS, tratament antireflex, Low Blue Light, 500 niți, 100% sRGB
Placă grafică: NVIDIA GeForce RTX™ 5060 (8GB GDDR7)
Audio: DTS:X® Ultra, 2x difuzor, HP Audio Boost, HyperX; microfoane integrate
Webcam: HP True Vision 1080p IR TNR PVCY ST
Dispozitiv de indicare: HP Imagepad
Tastatură iluminată: RGB cu 4 zone
Tastatură numerică: da
Cititor de amprente: nu
Cititor de carduri cu cip: nu
Rețea: 10/100/1000 GbE LAN
Comunicare wireless: WiFi + Bluetooth® (Mediatek Tequini 2 Wi-Fi 6E + BT 5.3)
Porturi USB:
* 1x USB tip A cu viteză de transfer de 10 Gb/s
* 2x USB tip A cu viteză de transfer de 5 Gb/s
* 1x USB tip C® cu viteză de transfer de 10 Gb/s (USB Power Delivery 3.0, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge)
Alte porturi:
* 1x AC Smart Pin
* 1x HDMI 2.1
* 1x port combinat pentru căști/microfon
* 1x RJ-45
Baterie: 6 celule litiu-ion polimer HP, 83Wh
Alimentare: adaptor de 230W
Culoare: Shadow Black
Dimensiuni: 357,5×269×23,7-28,4mm
Greutate: 2,44kg
Garanție: 2 ani onsite















