Genius Smart KM-8200 Dual ColorSetul de calitate tastatură și mouse acoperă toate nevoile dumneavoastră de bază pentru birou. Tastatura dispune de o serie de taste funcționale programabile, care pot fi utilizate pentru o operare mai ușoară a playerului muzical, a rețelelor sociale sau a programelor de birou. Este echipată cu o tastă dedicată pentru a lansa asistentul AI Microsoft Copilot în sistemul Windows. Mouse-ul este echipat cu un senzor optic cu o rezoluție a senzorului de 1200 DPI, care asigură un control lin și precis.
Specificații tastatură:
| Tip tastatură: | membrană |
| Tip conexiune set: | 1x 2.4 GHz (adaptor USB) |
| Taste multimedia: | Nu |
| Layout: | CZ/SK |
| Iluminare: | Nu |
| Culoare: | negru-gri |
| Alimentare | 1× baterie AAA (inclusă în pachet) |
| Compatibil cu: | Win 8 / Win 10 / Win 11 / macOS X 10.8 |
| Dimensiune: | 446,4 × 133,31 × 23,25 mm |
| Greutate: | 422 g |
Specificații mouse: | Tip mouse: | optică |
| Număr de butoane: | 3 |
| Rezoluție: | 1200 Dpi |
| Alimentare: | 1x baterie AA (inclusă în pachet)
|
| Culoare: | negru |
| Dimensiune: | 97 × 55 × 35 mm
|
| Greutate: | 54,5 g |