Descrierea produsului Genius Smart KB-100 COPILOT, klávesnice CZ/SK, klasická, drátová (USB), černá
| Výška | 45.5 cm |
| Lăţime | 16.7 cm |
| Adâncime | 3.0 cm |
Genius Smart KB-100
Tastatura cu fir dispune de o aplicație unică SmartGenius, prin care puteți programa scurtături de taste pentru cele mai utilizate activități și aplicații, cum ar fi reducerea sau creșterea volumului sau lansarea rapidă a browserului de internet. Este, de asemenea, echipată cu o tastă dedicată pentru a lansa asistentul AI Microsoft Copilot în sistemul Windows. Tastatura este rezistentă la apă și conectarea la computer se realizează prin portul USB.
Software-ul pentru gestionarea și setările individuale ale tastaturii SmartGenius poate fi găsit AICI.
Specificații de bază:
| Tip tastatură: | membrană |
| Tip conexiune: | USB |
| Tip taste: | clasice |
| Layout: | CZ/SK |
| Lungime cablu: | 1.5 m |
| Dimensiune: | 440.51 x 139.67 x 20.07 mm |
| Culoare: | negru |
| Greutate: | 450 g |















