Descrierea produsului Genius SlimStar 820, klávesnice CZ/SK, slim typ drátová (USB), černá, Podsvícená
| Výška | 46.0 cm |
| Lăţime | 15.7 cm |
| Adâncime | 2.9 cm |
Genius SlimStar 820
Tastatura clasică cu fir este concepută pentru a oferi utilizatorului confort maxim în munca de zi cu zi. Înclinarea ergonomică împreună cu tastele cu profil redus permit o tastare eficientă și confortabilă. Un avantaj al tastaturii este iluminarea de fundal ajustabilă și o tastă dedicată pentru a lansa asistentul AI Windows Copilot. Conectarea la computer se realizează prin portul USB.
Specificații de bază:
| Tip tastatură: | membrană |
| Tip conexiune: | USB |
| Iluminare: | Da - culoare albă |
| Taste multimedia: | Nu |
| Layout: | CZ/SK |
| Culoare: | Negru |
| Lungime cablu: | 1.8 m |
| Dimensiune: | 446,4 x 133,31 x 23,25 mm |
| Greutate: | 470 g |















