Descrierea produsului Genius Slimstar 230 II COPILOT, klávesnice CZ/SK, multimediální, slim typ drátová (USB), černá
| Výška | 45.5 cm |
| Lăţime | 16.0 cm |
| Adâncime | 3.5 cm |
Genius Slimstar 230 II
Tastatura clasică cu fir este proiectată pentru a oferi utilizatorului confort maxim în munca de zi cu zi. Înclinarea ergonomică împreună cu tastele de tip chiclet permit o tastare eficientă și confortabilă. Este echipată cu o tastă dedicată pentru activarea asistentului AI Microsoft Copilot în sistemul Windows. Conectarea la computer se realizează prin intermediul portului USB.
Specificații de bază:
| Tip tastatură: | membrană |
| Tip conexiune: | USB |
| Taste multimedia: | Da |
| Tip taste | Chiclet |
| Layout: | CZ/SK |
| Culoare: | Negru |
| Lungime cablu: | 1.4 m |
| Dimensiune: | 440 x 141.3 x 30 mm |
| Greutate: | 477 g |















