Descrierea produsului Genius SlimStar 126 COPILOT, klávesnice CZ/SK, klasická, drátová (USB), bílá
| Výška | 44.7 cm |
| Lăţime | 14.0 cm |
| Adâncime | 3.0 cm |
Genius Slimstar 126
Elegantă cu fir tastatură în alb dispune de un profil subțire și o înclinare ușoară confortabilă. Datorită acestui fapt, oferă utilizatorului confort maxim în munca de zi cu zi. Un avantaj îl reprezintă și tastele multimedia pentru a reduce volumul, a deschide e-mailul etc. Este echipată cu o tastă dedicată pentru a lansa asistentul AI Microsoft Copilot în sistemul Windows. Conectarea la computer se realizează prin portul USB.
Specificații de bază:
| Tip tastatură: | membrană |
| Tip conexiune: | USB |
| Taste multimedia: | Da |
| Tip taste | Chiclet |
| Layout: | CZ/SK |
| Culoare: | albă |
| Lungime cablu: | 1.4 m |
| Dimensiune: | 431.4 x 117.41 x 22.4 mm |
| Greutate: | 416 g |















