Descrierea produsului Genius RGB podsvícený stojan na sluchátka GX-UH100 31250017400, 2x USB-A 2x USB-C HUB, černý
| Výška | 24.3 cm |
| Lăţime | 4.5 cm |
| Adâncime | 24.3 cm |
Suport pentru căști Genius GX-UH100
Suport practic pentru setul de căști de gaming și telefonul inteligent.
Dispune de un hub USB cu două porturi USB-A și două porturi USB-C pentru conectarea altor periferice. Cu siguranță va încânta și iluminarea RGB elegantă cu 8 moduri de culoare.Specificații de bază:
| Conectori: | 2x USB-A, 2x USB-C |
| Iluminare: | RGB |
| Lungimea cablului: | 1.5 m |
| Culoare: | negru |
| Interfață: | USB 2.0 |
| Dimensiune: | 255 × 163 × 143 mm |
| Greutate:: | 333 g |
| OS: | Win 8 / Win 10 / Win 11 |















