Descrierea produsului Genius reproduktory SW-2.1 300 ver.II, 2.1, 10W, černé
| Výška | 30.0 cm |
| Lăţime | 22.5 cm |
| Adâncime | 17.6 cm |
Genius SW-2.1 300 Ver. II
Sistem de difuzoare multimedia în configurație 2.1 cu o putere totală de 10 W. Subwooferul de 3" oferă basi adânci perfecte, iar cele două sateliți de 2,5" asigură vocale înalte. Va bucura, de asemenea, controlul volumului, ieșirea pentru căști și intrarea pentru microfon pe modulul de control iluminat.
Pachetul include un cablu jack de 3,5 mm.
Specificații de bază
| Putere totală: | 10 W |
| Gama de frecvențe: | 200 Hz - 18 000 Hz |
| Telecomandă | Nu |
| Reglarea volumului: | Da |
| Ieşire: | 1 x ieșire pentru căști |
| Intrare: | 1 x intrare pentru microfon |
| Dimensiune - subwoofer: | 180 x 157 x 122 mm |
| Dimensiune - sateliți: | 111 x 82 x 68 mm |
| Lungimea cablului de alimentare: | 1.5 m |
| Greutatea totală: | 1.471 kg |
| Culoare: | negru |
| Configurație: | 2.1 |















