Descrierea produsului Genius reproduktory SW-2.1 1850BT 31730050401, 2.1, 50W, černé, RCA vstup, Bluetooth 5.3
| Výška | 29.7 cm |
| Lăţime | 29.7 cm |
| Adâncime | 43.0 cm |
Genius SW-2.1 1850BT
Sistem de difuzoare multimedia în configurație 2.1 cu o putere totală de 50 W. Subwooferul de 6,5" oferă basi adânci perfecte, iar cele două sateliți de 3" asigură vocale înalte. Controlul difuzoarelor este posibil cu ajutorul telecomenzii. Conectarea este posibilă prin cablu prin conectori RCA, intrare audio optică sau wireless prin Bluetooth 5.3.
Pachetul include un cablu de alimentare, un cablu audio (RCA la jack de 3,5mm) și o telecomandă cu baterii incluse.
| Putere totală: | 50 W (RMS) |
| Putere sateliți: | 2x 12.5 W |
| Puterea subwooferului: | 25 W |
| Interval de frecvență: | 40 Hz - 20.000 Hz |
| Telecomandă | Da |
| Reglarea volumului: | Da |
| Ieşire: | 1 x ieșire audio RCA |
| Intrare: | Bluetooth 5.3, 1 x intrare audio RCA, 1 x intrare optică SPDI/F |
| Dimensiune satelit: | 208 x 98 x 98 mm |
| Dimensiune subwoofer: | 270 x 252 x 252 mm |
| Material: | Lemn/Plastic |
| Greutate subwoofer: | 3300 g |
| Greutate satelit: | 850 g |
| Greutate control: | 50 g |
| Greutate totală: | 4.2 kg |
| Culoare: | Negru |
| Configurație: | 2.1 |















