Descrierea produsului Genius reproduktory SP-U125 31730042403, 2.0, 3W, černo-šedý, regulace hlasitosti, 3,5 mm jack (USB), 150Hz-20kHz
| Výška | 13.3 cm |
| Lăţime | 10.0 cm |
| Adâncime | 16.6 cm |
Genius SP-U125
Difuzoare multimedia în configurație 2.0 cu o putere totală de 3 W oferă un sunet stereo de calitate și fără distorsiuni. Controlul volumului este amplasat direct pe unul dintre difuzoare. Conectarea la un computer, laptop, TV sau smartphone poate fi realizată simplu prin intermediul conectorului de 3,5 mm. Este disponibilă și o ieșire pentru căști pe partea laterală. Portul USB este utilizat pentru alimentare.
Specificații de bază
| Putere totală: | 3 W |
| Puterea sateliților: | 1.5 W |
| Impedanță: | 4 ohmi |
| Gama de frecvențe: | 150 Hz - 20 000 Hz |
| Telecomandă | Nu |
| Reglare volum: | Da |
| Alimentare: | USB |
| Ieşire: | 1 x ieșire pentru căști |
| Intrare: | 1 x AUX |
| Dimensiune: | 124 x 106 x 80 mm |
| Material: | Plastic |
| Greutate totală: | 0,424 kg |
| Culoare: | negru-gri |
| Configurație: | 2.0 |















