Descrierea produsului Genius reproduktory SP-HF800BT, 2.0, 20W, černo-hnědé, Bluetooth 5.3
| Výška | 26.8 cm |
| Lăţime | 16.5 cm |
| Adâncime | 26.2 cm |
Genius SP-HF800BT
Set de difuzoare cu în configurația 2.0 cu o putere totală de 20 W. Sunt fabricate din lemn pentru a obține cel mai bun sunet cu basi plini și înalte clare. Conectarea la un computer, laptop sau smartphone poate fi realizată simplu prin cablu prin intermediul intrării audio sau wireless prin Bluetooth. Este disponibilă și o ieșire pentru căști și intrare USB. Controlul volumului și al tonurilor este amplasat direct pe difuzor.
Pachetul include un cablu audio de 3,5 mm pentru conectarea ușoară a majorității dispozitivelor electronice, cum ar fi tablete, smartphone-uri, laptopuri, computere, playere Mp3 etc.
Pachetul include un cablu audio (RCA la jack audio de 3,5 mm).
Specificații de bază
| Putere totală: | 20 W |
| Gama de frecvențe: | 80 Hz - 20 000 Hz |
| Telecomandă | Nu |
| Reglarea volumului: | Da |
| Ieşire: | 1 x ieșire pentru căști |
| Intrare: | RCA, USB, Bluetooth 5.3 |
| Dimensiune: | 222 x 132.5 x 94 mm |
| Material: | Lemn / plastic |
| Greutatea totală: | 1.915 kg |
| Culoare: | negru - maro |
| Configurație: | 2.0 |















