Descrierea produsului Genius reproduktory SP-HF385BT 31730046400, 2.0, 4W, černé, regulace hlasitosti, BT, dřevěné, 3,5 mm jack/ bluetooth, 150Hz-20kHz
| Výška | 23.5 cm |
| Lăţime | 11.0 cm |
| Adâncime | 15.5 cm |
Boxe Genius SP-HF385BT
Conectare simplă prin Bluetooth sau 3.Conectorul jack de 5 mm în combinație cu prelucrarea lemnului oferă acestor difuzoare un avantaj față de concurență. Configurație stereo 2.0 cu o putere totală de 4W oferă un sunet de calitate și nealterat, iar volumul poate fi controlat pe cablu. Portul USB este utilizat pentru alimentare.
Specificații de bază
| Putere totală: | 4 W |
| Putere sateliți: | 2 x 2 W |
| Sensibilitate: | 75 dB |
| Impedanță: | 4 ohm |
| Gama de frecvențe: | 150 Hz - 20.000 Hz |
| Bluetooth | Da |
| Telecomandă | Nu |
| Reglarea volumului: | Da |
| Reglarea basului: | Nu |
| Conectivitate: | 1 x AUX / Bluetooth |
| Dimensiunea satelitului: | 142.3 x 102.8 x 99.8 mm |
| Dimensiune totală: | 205 x 284.6 x 199.6 mm |
| Material: | Lemn |
| Lungimea cablului sateliților | cm |
| Lungimea cablului de alimentare | cm |
| Greutatea satelitului: | 0.354 kg |
| Greutatea totală: | 0.707 kg |
| Culoare: | Negru |
| Configurație: | 2.0 |















