Boxe Genius SP-HF1200B
Set de boxe din lemn 2.0 cu o putere totală de 36W vă oferă cel mai bun sunet cu bas plin și înalte clare. Conectarea la diferite dispozitive precum computer, laptop sau smartphone se poate realiza simplu cu ajutorul 3.Conector jack de 5mm. Pe partea frontală a difuzoarelor se află ieșirea pentru căști, controlul volumului și al basului.
Pachetul include un cablu RCA la jack de 3,5 mm și un cablu USB-C la jack de 3,5 mm.
Specificații de bază
| Putere totală: | 36 W |
| Putere sateliți: | 2x 18 W |
| Sensibilitate: | 75 dB |
| Gama de frecvențe: | 40 Hz - 20.000 Hz |
Telecomandă
| Nu |
| Reglarea volumului: | Da |
| Reglarea basului: | Da |
| Ieşire: | 1 x ieșire pentru căști |
| Intrare: | 1 x AUX |
| Dimensiune satelit: | 155 x 270 x 148.5 mm |
| Dimensiune totală: | 310 x 540 x 297 mm |
| Material: | Lemn |
Lungimea cablului sateliților
| cm |
Lungimea cablului de alimentare
| cm |
| Greutatea satelitului: | 1.823 kg |
| Greutatea totală: | 3.646 kg |
| Culoare: | Maro / Negru |
| Configurație: | 2.0 |