Descrierea produsului Genius reproduktor SP-915BT, 1.0, 5W, černo-šedý, COPILOT
| Výška | 12.5 cm |
| Lăţime | 9.8 cm |
| Adâncime | 9.8 cm |
Genius SP-915BT
Difuzor wireless compact cu o putere de 5 W, iluminare LED colorată și curea pentru transport ușor. Muzica poate fi redată wireless folosind tehnologia Bluetooth. Bateria integrată cu o capacitate de 1200 mAh asigură până la 6 ore de funcționare. Încărcarea este ușoară datorită portului USB-C. Va încânta, de asemenea, microfonul integrat pentru apeluri handsfree convenabile sau comunicarea cu inteligența artificială Microsoft Copilot.
Pachetul include un cablu de încărcare USB-C.
Specificații de bază:
| Tip: | 1.0, mono |
| Putere: | 5 W |
| Interval de frecvență: | 180 - 15.000 Hz |
| Dimensiunea driverului: | 1?2" |
| Versiune Bluetooth: | 5.3 |
| Distanță: | 10 m |
| Iluminare de fundal: | Da - LED |
| Interfață: | Bluetooth 5.3 / USB-C (încărcare) |
| Capacitatea acumulatorului: | 1200 mAh / 3.7 V |
| Durata bateriei: | 6 h |
| Timp de încărcare: | 2.5 h |
| Radio FM încorporat: | Nu |
| Suport pentru carduri de memorie Micro-SD: | Nu |
| Material: | plastic |
| Culoare: | negru-gri |
| Dimensiune: | 113.5 x 93.1 x 91.5 mm |
| Greutate: | 319 g |















