Descrierea produsului Genius NumPad 1000 COPILOT, numerická klávesnice bezdrátová, černá
| Výška | 20.0 cm |
| Lăţime | 9.5 cm |
| Adâncime | 2.8 cm |
Genius NumPad 1000
Tastatură numerică wireless externă pentru introducerea rapidă și confortabilă a datelor numerice în PC sau laptop. Este echipată cu o tastă dedicată pentru a lansa asistentul AI Microsoft Copilot în sistemul Windows. Conexiunea este realizată wireless prin intermediul unui receptor USB miniatural și tehnologia 2,4 GHz.
| Tip tastatură: | membrană numerică |
| Tip conexiune: | 2.4 GHz (adaptor USB) |
| Număr de taste: | 21 |
| Taste multimedia: | Nu |
| Alimentare: | 2x baterii AAA (incluse) |
| Culoare: | Negru |
| Compatibil cu: | Windows |
| Dimensiuni: | 100 x 89 x 18,3 mm |
| Greutate: | 120 g |















