Descrierea produsului Genius KM-8206S COPILOT, sada klávesnice CZ/SK, klasická, 2.4 [Ghz], bezdrátová, černá
| Výška | 53.0 cm |
| Lăţime | 14.5 cm |
| Adâncime | 4.2 cm |
Genius KM-8206S
Un set de tastatură și mouse de calitate va acoperi toate nevoile dumneavoastră de bază pentru birou. Tastatura de dimensiune completă oferă mai puțin zgomot la tastare datorită structurii îmbunătățite și tastelor plăcute. Mouse-ul silențios este echipat cu un senzor optic cu o rezoluție a senzorului de 1200 DPI, ceea ce asigură un control lin și precis. Este echipată cu o tastă dedicată pentru activarea asistentului AI Microsoft Copilot în sistemul Windows. Printre alte funcții se numără butoanele ușor de utilizat, indicatorul de descărcare a bateriei și pornirea ușoară fără necesitatea instalării. Conexiunea este realizată wireless prin intermediul unui receptor USB miniatural și a frecvenței de 2,4 GHz.
Specificații tastatură:
| Tip tastatură: | membrană |
| Tip conexiune set: | 2.4 GHz (adaptor USB) |
| Taste multimedia: | Nu |
| Layout: | CZ/SK |
| Iluminare: | Nu |
| Culoare: | negru |
| Alimentare: | 2 x baterii AAA (incluse) |
| Dimensiune: | 435.7 x 140.2 x 23.3 mm |
| Greutate: | 480 g |
Specificații mouse:
| Tip mouse: | optică |
| Număr de butoane: | 3 |
| Rezoluție: | 1200 Dpi |
| Alimentare: | 1 x baterie AA (inclusă în pachet) |
| Culoare: | neagră |
| Dimensiune: | 100 x 62.8 x 39.8 mm |
| Greutate: | 58 g |















