Genius KM-8101Set wireless de calitate de tastatură și mouse acoperă toate nevoile dumneavoastră de bază de birou. Tastatura dispune de taste cu profil redus pentru o tastare silențioasă și eficientă. Este echipată cu o tastă dedicată pentru a lansa asistentul AI Microsoft Copilot în sistemul Windows. Mouse-ul este echipat cu un senzor optic cu o rezoluție a senzorului de 1000 DPI, care asigură un control lin și precis.
Specificații tastatură:
| Tip tastatură: | membrană |
| Tip conexiune set: | 2.4 GHz (adaptor USB) |
| Chei multimedia: | Da |
| Layout: | CZ/SK |
| Iluminare: | Nu |
| Culoare: | negru |
| Alimentare: | 1× AAA (inclus în pachet) |
| Dimensiune: | 440,51 × 139,7 × 27,1 mm |
| Greutate: | 403 g |
Specificații mouse: | Tip mouse: | optică |
| Număr de butoane: | 3 |
| Rezoluție: | 1000 Dpi |
| Alimentare: | 1 x baterie AA (inclusă în pachet)
|
| Culoare: | neagră |
| Dimensiune: | 97 × 55 × 35 mm |
| Greutate: | 54,5 g |