Descrierea produsului Genius KM-170 COPILOT, sada klávesnice s optickou myší, CZ/SK, drátová (USB), černá
| Výška | 54.9 cm |
| Lăţime | 15.4 cm |
| Adâncime | 4.0 cm |
Genius KM-170
Un set de tastatură și mouse de calitate va acoperi toate nevoile dumneavoastră de bază pentru birou. Tastatura dispune de o tastă pentru activarea asistentului AI Microsoft Copilot în sistemul Windows și de o serie de taste funcționale programabile, care pot fi utilizate pentru un control mai ușor al playerului muzical, rețelelor sociale sau programelor de birou. Mouse-ul este echipat cu un senzor optic cu o rezoluție a senzorului de 1200 DPI, care asigură un control lin și precis.
Specificații tastatură:
| Tip tastatură: | membrană |
| Tip conexiune set: | USB |
| Taste multimedia: | Nu |
| Layout: | CZ/SK |
| Iluminare: | Nu |
| Culoare: | negru |
| Lungime cablu: | 1.4 m |
| Dimensiune: | 441.7 x 137.2 x 26.9 mm |
| Greutate: | 403.1 g |
Specificații mouse:
| Tip mouse: | optică |
| Număr de butoane: | 3 |
| Rezoluție: | 1200 Dpi |
| Interfață: | USB |
| Culoare: | neagră |
| Dimensiune: | 110.25 x 64.27 x 37.85 mm |
| Greutate: | 83 g |















