Descrierea produsului Genius KB-7200 COPILOT, klávesnice CZ/SK, 2.4 [Ghz], bezdrátová, černá
| Výška | 44.8 cm |
| Lăţime | 17.5 cm |
| Adâncime | 2.9 cm |
Genius KB-7200
Tastatura wireless este concepută pentru a oferi utilizatorului confort maxim în munca de zi cu zi. Înclinarea ergonomică împreună cu tastele de tip chiclet permit o tastare eficientă și confortabilă. Este echipată cu o tastă dedicată pentru a lansa asistentul AI Microsoft Copilot în sistemul Windows 11. Conexiunea este realizată prin tehnologia de 2,4 GHz și un receptor USB miniatural. Alimentarea este asigurată de două baterii AAA, care sunt incluse în pachet.
Specificații de bază:
| Tip tastatură: | membrană |
| Tip conexiune: | 2,4 GHz (mini adaptor USB) |
| Tip taste: | chiclet |
| Taste multimedia: | Nu |
| Iluminare: | Nu |
| Layout: | CZ/SK |
| Alimentare: | 2 x AAA (inclus în pachet) |
| Culoare: | negru |
| Dimensiune: | 435.7 × 140.2 × 23.3 mm |
| Greutate: | 480 g |















