Descrierea produsului Genius KB-118 II, klávesnice CZ/SK, klasická, voděodolná typ drátová (PS/2), černá
| Výška | 47.7 cm |
| Lăţime | 19.0 cm |
| Adâncime | 3.0 cm |
Genius KB-118 II PS/2
Claviatura clasică cu fir în design negru este destinată pentru munca de zi cu zi și proiectată astfel încât să ofere utilizatorului confort maxim. Este echipată cu taste cu profil redus și suport pentru încheieturi. Tastatura este rezistentă la vărsare și conectarea sa la computer se realizează prin portul PS/2.
Specificații de bază:
| Tip tastatură: | membrană |
| Tip conexiune: | PS/2 |
| Taste multimedia: | nu |
| Tip taste | profil redus |
| Layout: | CZ/SK |
| Culoare: | negru |
| Lungime cablu: | 1.5 m |
| Dimensiune: | 461,5 × 167,45 × 26 mm |
| Greutate: | 479 g |















