Descrierea produsului Genius KB-118 II COPILOT, klávesnice CZ/SK, klasická, voděodolná typ drátová (USB), černá
| Výška | 47.7 cm |
| Lăţime | 19.2 cm |
| Adâncime | 3.0 cm |
Genius KB-118 II
O tastatură cu fir clasică, de culoare neagră, este destinată muncii zilnice și proiectată pentru a oferi utilizatorului confort maxim. Este echipată cu taste cu profil redus, suport pentru încheieturi și o tastă separată pentru a activa asistentul AI Microsoft Copilot în sistemul Windows. Tastatura este rezistentă la vărsare și conectarea sa la computer se realizează prin portul USB.
Specificații de bază:
| Tip tastatură: | membrană |
| Tip conexiune: | USB |
| Taste multimedia: | nu |
| Tip taste | profil jos |
| Layout: | CZ/SK |
| Culoare: | negru |
| Lungime cablu: | 1.5 m |
| Dimensiune: | 461,5 × 167,45 × 26 mm |
| Greutate: | 479 g |















