Descrierea produsului Genius KB-113 COPILOT, klávesnice CZ/SK, klasická, drátová (USB), černá
| Výška | 46.3 cm |
| Lăţime | 17.5 cm |
| Adâncime | 3.4 cm |
Genius KB-113
Clasică tastatură cu fir în design negru este destinată pentru munca de zi cu zi și proiectată astfel încât să ofere utilizatorului confort maxim. Este echipată cu taste profil redus și o tastă separată pentru a activa asistentul AI Microsoft Copilot în sistemul Windows 11. Tastatura este rezistentă la vărsare și conectarea sa la computer se realizează prin portul USB.
Specificații de bază:
| Tip tastatură: | membrană |
| Tip conexiune: | USB |
| Tip taste: | profil redus |
| Layout: | CZ/SK |
| Lungime cablu: | 1.5 m |
| Dimensiune: | 448 x 142 x 29 mm |
| Culoare: | negru |
| Greutate: | 414 g |















