Descrierea produsului Genius HS-M920BT 31710024400, mikrofon, přepínání skladeb, bílá, 2.0, s nabíjecí krabičkou, sportovní typ USB-C
| Výška | 15.2 cm |
| Lăţime | 10.0 cm |
| Adâncime | 3.8 cm |
Căști Genius TWS HS-M920BT
Această piesă elegantă și bine proiectată de la compania Genius, modelul HS-M920BT, vă oferă o performanță sonoră bogată cu o conexiune garantată prin tehnologia Bluetooth. Folosind controlul tactil, puteți comuta cu ușurință între melodii sau puteți prelua apeluri. Este disponibil un microfon încorporat și o durată de viață a bateriei de până la 4 ore cu o încărcare completă. Iluminarea LED elegantă conferă acestui model un aspect distinctiv.
Pachetul include un cablu USB-C.
| Conexiune: | Bluetooth 5.0 |
| Mikrofon: | Ano |
| Výdrž baterie: | 4 h (300 h v pohotovostním režimu) |
| Kapacita baterie: | 2 x 40 mAh |
| Barva: | bílá |
| Rozměr: | 34 × 18,4 × 17,5 mm |
| Hmotnost: | 8 g |
Specifikace pouzdra:
| Interfață: | USB-C |
| Capacitatea bateriei: | 300 mAh |
| Culoare: | albă |
| Dimensiune: | 52,7 × 37 × 32,5 mm |
| Greutate: | 34 g |















