Descrierea produsului Genius HS-M910BT 31710023400, mikrofon, přepínání skladeb, černá, 2.0, s nabíjecí krabičkou, sportovní typ USB-C
| Výška | 10.0 cm |
| Lăţime | 3.8 cm |
| Adâncime | 15.1 cm |
Căști Genius TWS HS-M910BT
Setul cu cască wireless bazat pe tehnologia Bluetooth oferă un sunet bogat. Nu lipsește microfonul încorporat și cu ajutorul controlului tactil puteți schimba melodiile sau prelua apeluri. Căștile rezistă până la 4 ore de funcționare cu o încărcare completă.
Pachetul include un cablu USB-C și dopuri de rezervă în 2 dimensiuni.
| Conexiune: | Bluetooth 5.0 |
| Mikrofon: | Ano |
| Výdrž baterie: | 4 h (300 h v pohotovostním režimu) |
| Kapacita baterie: | 2 x 40 mAh |
| Barva: | černá |
| Rozměr: | 35,8 x 23,7 x 21 mm |
| Hmotnost: | 8 g |
Specifikace pouzdra:
| Interfață: | USB-C |
| Capacitatea bateriei: | 300 mAh |
| Culoare: | negru |
| Dimensiune: | 54,2 x 54,1 x 29,8 mm |
| Greutate: | 34 g |















