Descrierea produsului Genius HS-M365, sluchátka s mikrofonem, bílá, 2.0, špuntová, USB Type-C
| Výška | 13.0 cm |
| Lăţime | 6.5 cm |
| Adâncime | 2.5 cm |
Genius HS-M365
Specificații:
Căști ușoare intraauriculare cu sunet excelent. Dispune de control al volumului direct pe cablu și de un microfon încorporat. Conexiunea este realizată prin conectorul USB-C.
| Sunet: | Stereo |
| Gama de frecvențe: | 20 - 20.000 Hz |
| Sensibilitatea difuzorului: | 106 dB ± 3 dB |
| Tipul microfonului: | Omnidirecțional |
| Impedanța de intrare: | 32 ? |
| Conexiune: | USB-C |
| Lungimea cablului: | 1.2 m |
| Compatibil cu: | Windows 7 și versiuni ulterioare, Android |
| Greutate: | 12 g |
| Culoare: | albă |















