Descrierea produsului Genius HS-810BT sluchátka s mikrofonem, ovládání hlasitosti, černá, bluetooth
| Výška | 18.5 cm |
| Lăţime | 17.5 cm |
| Adâncime | 8.5 cm |
Genius HS-810BT
Căști wireless care oferă un sunet bogat și clar. Datorită difuzoarelor mari de 40 mm, oferă o reproducere excelentă a sunetului. Căștile dispun de un microfon încorporat. Folosind controlul integrat pe cască, poți ajusta volumul și poți reda sau opri muzica. Cu o încărcare completă, rezistă până la 8 ore de funcționare. Căștile pot fi ușor pliate, ceea ce facilitează transportul și depozitarea acestora.
Pachetul include un cablu de 3,5 mm și un cablu USB-C.
Specificații :
| Conexiune: | 3.Jack de 5 mm, USB-C (pentru încărcare) |
| Tehnologie wireless: | Bluetooth 5.3 |
| Mikrofon: | Ano |
| Výdrž baterie: | 8 h |
| Kapacita baterie: | 200 mAh / 3.7 V |
| Impedanță: | 32 ? ± 15 % |
| Interval de frecvență:: | 20 Hz - 20 kHz |
| Diametrul difuzorului: | 40 mm |
| Sensibilitate: | 109 dB ± 3 dB |
| Culoare: | negru |
| Dimensiune: | 185.4 x 175 x 84.7 mm |
| Greutate: | 225 g |















