Descrierea produsului Genius HS-220U AI, sluchátka s mikrofonem, drátováčerná, 2.0, uzavřená, USB - C
| Výška | 16.2 cm |
| Lăţime | 5.3 cm |
| Adâncime | 20.8 cm |
Genius HS-220U AI
Căști ușoare cu sunet excelent. Dispune de control direct pe cablu și microfon reglabil. Un avantaj este butonul pentru a porni asistentul Windows AI Copilot (compatibil cu sistemul Windows 10/11 sau mai nou), care permite introducerea vocală fără a scrie. Conexiunea este realizată prin conectorul USB-C.
| Microfon: | Da |
| Gama de frecvență: | 20 Hz – 20 000 Hz |
| Sensibilitate: | 101.5 dB ± 5 dB |
| Impedanță: | 32 ohmi |
| Lungimea cablului: | 2.4 m |
| Culoare: | negru-argintiu |
| Conector: | USB-C |
| Dimensiune: | 157.3 x 140.4 x 48.7 mm |
| Greutate: | 101 g |















