
Mouse-ul de gaming Genius GX Gaming Scorpion M8100, cu care vei excela în jocurile tale preferate. Îți oferă viteză, agilitate și fluiditate a mișcării pentru a face față oricărei provocări de gaming. În combinație cu designul ergonomic, te poți angaja în maratoane solicitante fără a fi nevoie să îți pui gheață pe încheieturi ulterior. Mouse-ul Genius GX Gaming Scorpion M8100 dispune de un senzaor optic cu rezoluție ajustabilă, ceea ce vă permite să aveți control asupra fiecărei situații.
Dintr-un schimb de focuri furios, într-o clipă treceți calm în modul de lunetist și nimic nu vă oprește. Designul ergonomic este conceput având în vedere o prindere fermă și utilizare îndelungată. În acțiune veți rămâne mai mult timp și veți gestiona bătăliile epice cu grație. Mouse-ul Genius GX Gaming Scorpion M8100 este echipat cu 6 butoane, printre care se numără și comutatorul de sensibilitate DPI, precum și suportul AI Copilot și controlul vocal în Windows 11. Printre alte avantaje se numără două moduri de conectare wireless, și anume prin Bluetooth 5.0, astfel prin receptorul USB.
Mouse de gaming wireless cu conexiune duală Bluetooth și 2,4 GHz pentru flexibilitate maximă în utilizare.
Genius Scorpion M8100 este un mouse de gaming wireless ergonomic care oferă două moduri de conectare - Bluetooth 5.0 sau conexiune wireless de 2,4GHz prin receptor USB. Datorită senzorului optic cu rezoluție ajustabilă de până la 3200 DPI, obțineți un control precis atât în timpul jocurilor, cât și în activitățile obișnuite pe computer.
Mouse-ul este echipat cu 6 butoane inclusiv un comutator DPI, care permite comutarea rapidă între trei niveluri de sensibilitate (1200/2400/3200 DPI) în funcție de necesitatea actuală. Designul ergonomic asigură o utilizare confortabilă chiar și în timpul sesiunilor lungi de jocuri sau de lucru. Mouse-ul suportă, de asemenea, AI Copilot sau control vocal în sistemul Windows 11.

| Tip mouse: | optică |
| Număr de butoane: | 6 |
| Rezoluție: | 1200 / 2400 / 3200 Dpi |
| Interfață: | 2.4 GHz (adaptor USB), Bluetooth 5.0 |
| Alimentare: | 1x baterie AA (inclusă în pachet) |
| Culoare: | verde |
| Compatibil cu: | Win 8 / Win 10 / Win 11 / macOS X 10.8 / Android 7 / iOS 11 / iPadOS 13.4 / Chrome OS |
| Dimensiune: | 69.3 × 112.4 × 41.6 mm |
| Greutate: | 68 g |