
Începeți jocul cu stil cu mouse-ul de gaming Genius GX Gaming Scorpion M700. Dispune de un sensor optic de înaltă precizie cu rezoluție ajustabilă și 6 butoane, pentru a avea totul sub control și a vă putea deplasa pe câmpul de joc ca un profesionist experimentat. Designul elegant este completat de iluminarea de fundal RGB colorată. Pentru conectarea la PC sau laptop se folosește interfața USB.
Genius GX Gaming Scorpion M700
Mouse de gaming cu 6 butoane și senzor optic de înaltă precizie cu rezoluție ajustabilă în intervalul 800 până la 7200 DPI. Designul ergonomic al mouse-ului de gaming este completat de iluminarea RGB. Pentru conectarea la computer se folosește un cablu împletit de 1,8 m lungime terminat cu un conector USB.

| Tip mouse: | optică |
| Număr de butoane: | 6 |
| Rezoluție: | 800/1600/2400/3200/4800/7200 Dpi |
| Interfață: | Windows |
| Alimentare: | USB |
| Iluminare: | Da - RGB |
| Culoare: | verde |
| Lungimea cablului: | 1.8 m (împletit) |
| Dimensiune: | 124.2 × 65 × 37.6 mm |
| Greutate: | 97 g |