Descrierea produsului Genius GX GAMING Scorpion KM-GX6, Sada klávesnice CZ/SK, herní, drátová (USB), černá
| Výška | 53.8 cm |
| Lăţime | 16.6 cm |
| Adâncime | 4.5 cm |
Genius GX GAMING Scorpion KM-GX6
Set cu fir de tastatură și mouse pentru gaming acoperă toate nevoile dumneavoastră. Tastatura mecanică dispune de 19 taste anti-ghosting și o construcție rezistentă la apă. Este echipată cu o tastă dedicată pentru a lansa asistentul AI Microsoft Copilot în sistemul Windows 11. Mouse-ul este echipat cu un senzor optic cu o rezoluție a senzorului de până la 3200 DPI, care asigură un control lin și precis. Atmosfera de joc este completată de iluminarea RGB a ambelor dispozitive.
Specificații tastatură
| Tip tastatură: | membrană - senzație mecanică |
| Tip conexiune set: | USB |
| Taste multimedia: | Nu |
| Layout: | CZ/SK |
| Iluminare: | Da |
| Culoare: | negru |
| Lungime cablu: | 1.8 m |
| Dimensiune: | 449.2 x 138.3 x 35.8 mm |
| Greutate: | 748 g |
| Tip mouse: | optică |
| Număr de butoane: | 4 |
| Rezoluție: | 400 - 3200 Dpi |
| Interfață: | USB |
| Lungimea cablului: | 1.8 m |
| Culoare: | negru |
| Dimensiune: | 122.7 x 72.5 x 40.5 mm |
| Greutate: | 127 g |















