Descrierea produsului Genius GX Gaming Scorpion K7 Plus, klávesnice CZ/SK, herní, drátová (USB), černá, COPILOT
| Výška | 46.5 cm |
| Lăţime | 4.3 cm |
| Adâncime | 16.5 cm |
Genius GX Gaming Scorpion K7 Plus
Tastatura de gaming Scorpion K7 Plus oferă taste macro programabile și iluminare LED în șapte culori. Desigur, funcția Anti-ghosting pentru 19 taste permite apăsarea simultană a acestora fără a limita funcționalitatea. Cu siguranță va încânta și tasta dedicată pentru a activa asistentul AI Windows Copilot (pentru Windows 11 și versiuni ulterioare). Conexiunea poate fi realizată simplu printr-un cablu USB de 1,8 m lungime.
Specificații de bază:
| Tip tastatură: | membrană |
| Tip conexiune: | USB |
| Iluminare: | LED - 7 culori |
| Anti-ghosting: | Da - 19 taste |
| Taste multimedia: | Nu |
| Layout: | CZ/SK |
| Culoare: | Negru |
| Lungime cablu: | 1.8 m |
| Dimensiune: | 449 x 138 x 37 mm |
| Greutate: | 711 g |















