Descrierea produsului Genius GX Gaming Scorpion K12 Copilot, klávesnice CZ/SK, herní, drátová (USB), černá, mechanická
| Výška | 45.5 cm |
| Lăţime | 16.0 cm |
| Adâncime | 4.0 cm |
GENIUS GX GAMING Scorpion K12
O tastatură mecanică completă pentru fiecare jucător pasionat. Switch-urile Brown oferă un feedback tactil plăcut și un nivel de zgomot mai redus. Tastele sunt iluminate RGB și oferă posibilitatea de a ajusta luminozitatea după preferințe. Dispune de o tastă dedicată pentru a lansa asistentul AI Microsoft Copilot în sistemul Windows. Desigur, nu lipsește nici funcția Anti-Ghosting. De asemenea, vor încânta cele 12 scurtături de taste combinate FN. Conexiunea este realizată printr-un cablu USB de 1,8 m.
Specificații de bază:
| Tip tastatură: | mecanică |
| Tip conexiune: | USB |
| Iluminare: | RGB |
| Anti-ghosting: | Da |
| Tip comutatoare: | BROWN |
| Layout: | CZ/SK |
| Culoare: | Negru |
| Lungime cablu: | 1.8 m |
| Dimensiune: | 438.3 x 130.4 x 35.2 mm |
| Greutate: | 744 g |















