Descrierea produsului Genius Ergo KB-700, CZ/SK, ergonomická, drátová (USB), černá, Copilot
| Výška | 41.6 cm |
| Lăţime | 4.4 cm |
| Adâncime | 26.6 cm |
Genius Ergo KB-700
Tastatura ergonomică asigură o poziție optimă a mâinilor și contribuie la reducerea presiunii asupra zonei încheieturii mâinii. Un avantaj este o tastă dedicată pentru a lansa asistentul AI Windows Copilot și un suport pentru palme. Pentru conectarea tastaturii se folosește un cablu de 1,5 m lungime terminat cu un conector USB.
Specificații de bază:
| Tip tastatură: | membrană |
| Tip conexiune: | USB |
| Iluminare: | Nu |
| Taste multimedia: | Nu |
| Tip taste: | Chiclet |
| Layout: | CZ/SK |
| Culoare: | Negru |
| Lungime cablu: | 1.5 m |
| Compatibil cu: | Windows |
| Dimensiune: | 400,3 x 245,4 x 36,9 mm |
| Greutate: | 746 g |















