Gembird 3DP-TPE1.75-01-Y, 3D filament, flexibil, 1,75mm, 1000g, Galben (Yellow)
Gembird 3DP-TPE1.75-01-Y, 3D filament, flexibil, 1,75mm, 1000g, Galben (Yellow)Gembird 3DP-TPE1.75-01-Y, 3D filament, flexibil, 1,75mm, 1000g, Galben (Yellow)
Imaginile sunt doar ilustrative.
DisponibilitateÎn stoc
În stoc:mai puțin de 5 buc
Codul nostru: i654_TIF0551G0
Galben  culoare
Parametrii
Culoare:
Galben
Ambalaje:
1 000 grame
Tipul de material:
PLA Flexi
Diametrul corzii:
1,75 mm
Temperatura de lucru:
190 - 240°C
Tip de filament:
Cu bobină (versiunea completă)
Descriere produs
Fibra flexibilă pentru imprimare 3D, datorită căreia puteți crea produse practice și distractive.
Firele de imprimare Gembird sunt concepute astfel încât să nu blocheze imprimanta dumneavoastră 3D.
În plus, sunt complet biodegradabile, ceea ce minimizează impactul asupra mediului nostru.
Filament de imprimare 3D extrem de rezistent
Densitate scăzută: la imprimarea unui volum mai mare, modelul este mai ușor
Poate fi aplicat pe diferite tipuri de imprimante 3D
Specificații Material: TPE, diametru 1,75 mm Greutate: 1 kg / bobină (2,2 lbs) Lungime: aprox. 420 m Densitate la 21.5 °: 0.9 g/cm3 Index de curgere a topiturii la g / 10min 200 ° C / 5kg: 11 Punct de topire: 190 până la 240 ° C Deformare termică - temperatura: 75 ° C Dimensiuni bobină: diametru 200 mm x 67 mm înălțime x 53 mm orificiu central