Gembird 3DP-PLA1.75-01-W, 3D filament, PLA, 1,75mm, 1000g, Alb (White)
Imaginile sunt doar ilustrative.
DisponibilitateÎn stoc
În stoc:mai puțin de 5 buc
Codul nostru: i654_TIF0521F0
Alb  culoare
Parametrii
Culoare:
Alb
Diametrul corzii:
1,75 mm
Temperatura de lucru:
190 - 220°C
Material: PLA, diametru 1,75 mm
Punct de topire: 190-220 C
Limita de curgere la 5mm / min: 45 MPa
Forța de impact: 5 KJ / m2
Dimensiuni bobină: 165 mm diametru x 100 mm înălțime x 40 mm orificiu central