Gembird 3DP-PLA1.75-01-NAT, 3D filament, PLA, 1,75mm, 1000g, Natural (Natural)
Imaginile sunt doar ilustrative.
DisponibilitateÎN DEPOZITUL EXTERN
La furnizor:ÎN STOC 20 ȘI MAI MULTE BUCĂŢI
Codul nostru: i654_TIF052180
Natural  culoare
Parametrii
Culoare:
Natural
Diametrul corzii:
1,75 mm
Temperatura de lucru:
190 - 220°C
Material: PLA, diametru 1,75 mm
Punct de topire: 190-220 C
Limita de curgere la 5mm / min: 45 MPa
Forța de impact: 5 KJ / m2
Dimensiuni bobină: 165 mm diametru x 100 mm înălțime x 40 mm orificiu central